Oto podium jesiennej edycji

Marcin Noskowski z Zielonej Góry zwycięzcą jesiennej edycji konkursu Fantasy Ekstraklasa, drugie miejsce dla Tomasza Milewskiego z Wrocławia, trzecie - Tomasza Kadłubskiego z Nysy.

>> Klasyfikacja generalna

13 punktów przewagi przed decydującą rundą spotkań wystarczyło do zwycięstwa, ale łatwo nie było. Ostatecznie tylko dwa oczka zdecydowały o wygranej. A wszystko za sprawą drużyny Wicherek Domasław Tomasza Milewskiego, która w ostatniej kolejce zdobyła aż 30 punktów więcej od lidera. Warto dodać, że Milewski wygrał kolejkę inauguracyjną jesiennej edycji (Wywiad ze zwycięzcą 1. kolejki).
Tuż za plecami Noskowskiego przed ostatnią kolejką był Tomasz Kadłubski, który smak zwycięstwa w Fantasy Ekstraklasie zna jak nikt inny. W końcu to
laureat wiosennej edycji z tego roku i sprzed 3 lat. - Gdyby Robert Pich zamiast w słupek trafił do siatki… - żałuje Kadłubski, który ostatecznie wylądował na najniższym stopniu podium.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto