Mecze PKO Ekstraklasy przełożone!

Mecze PKO Ekstraklasy przełożone!

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały przełożone.

Zapowiedź 27. kolejki

Zapowiedź 27. kolejki

27. kolejka jest na swój sposób bezprecedensowa w historii naszej ligi. Wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności ze względu na zagrożenie spowodowane wirusem COVID. PZPN nie planuje, żeby zakłóciło to na obecną chwilę harmonogram, chociaż ma już przygotowany plan awaryjny na wypadek braku możliwości kontynuowania rozgrywek.

Zmiany cen po 26. kolejce

Zmiany cen po 26. kolejce

Po raz drugi w tej edycji cena Macieja Sadloka z Wisły Kraków urosła o 0.2 mln. Wśród piłkarzy, których wartość spadła o 0.2 mln są Jose Kante, Alan Czerwiński, Jesus Imaz, van Amersfoort.

Trzy pytania do lidera

Trzy pytania do lidera

Zamiana Jose Kante na Christiana Gytkjaera to był dobry ruch - mówi Przemysław Brzeziński z Gliwic, menedżer klubu terazPREMIUM

Zapowiedź 26. kolejki

Zapowiedź 26. kolejki

26. kolejka oznacza, że Ekstraklasa nie zwalnia tempa. Mecze rozgrywane co trzy dni mogą być dla niektórych drużyn bardzo dużym wyzwaniem, ale też sporą szansą dla wytrawnych menedżerów.

Fantasy Ekspert znowu nadaje (25.3)

Fantasy Ekspert znowu nadaje (25.3)

10 pojedynków - 8 wygranych, 2 przegrane. I to wszystko bez Christiana Gytkjaera na kapitanie. Koszulka z logo Fantasy wędruje do…, a o tym to się dowiemy dopiero w poniedziałek.

Zapowiedź 25. kolejki

Zapowiedź 25. kolejki

25. kolejka PKO Ekstraklasy odbędzie się w środku tygodnia. Z tego względu zmagania ograniczą się jedynie do dwóch dni, liczba spotkań zostanie rozdzielona po cztery na dzień. Najciekawsze pojedynki to derby Krakowa oraz starcie Lechii z Legią.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto