Zapowiedź 8. kolejki

Zapowiedź 8. kolejki

W zestawie par 8 kolejki znajduje się kilka interesujących spotkań. Najciekawiej zapowiada się pojedynek poznańskiego Lecha z Cracovią.

Zmiany cen po 6. kolejce

Zmiany cen po 6. kolejce

Tylko jeden piłkarz podrożał o 0,2 mln - David Tijanić (1.8 - 2.0).  W sumie jedenastu zawodników zyskało na wartości, natomiast siedemnastu zanotowało spadki.

Zapowiedź 6. kolejki

Zapowiedź 6. kolejki

Podobnie jak w poprzedni weekend rozegranych zostanie nie osiem a sześć spotkań PKO BP Ekstraklasy. Tym razem COVID-19 pokrzyżował plany w drużynach Pogoni Szczecin oraz Wisły Kraków. Niemniej jednak emocji w ten weekend  z pewnością nie zabraknie.

Zapowiedź 5. kolejki

Zapowiedź 5. kolejki

5. kolejka będzie nieco inna, bowiem na rozstrzygnięcia kompletu meczów przyjdzie nam trochę poczekać - mecze Legii oraz Lecha zostały przełożone. Jest to spowodowane uczestnictwem tych drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów.

Trzy pytania do lidera

Trzy pytania do lidera

Mam taką zasadę w Fantasy Ekstraklasie, że na początku sezonu nie kupuję piłkarzy z klubów, które grają w europejskich pucharach - mówi Marcin Ożga ze Szczecina, menedżer drużyny Omnibet

Zapowiedź 4. kolejki

Zapowiedź 4. kolejki

Cztery zespoły po trzech kolejkach są wciąż niepokonane. Natomiast żaden z beniaminków nie wygrał jeszcze meczu. Aż trzy drużyny występujące w tym sezonie w pucharach zajmują na obecny moment miejsca w dolnej części tabeli, wliczając w to dwie ostatnie lokaty.

Trzy pytania do lidera

Trzy pytania do lidera

Górnicy mają duże szanse, żeby osiągnąć dobry rezultat w Warszawie, ale czy to przełoży się na wymierne korzyści pojedynczych piłkarzy? - zastanawia się Łukasz Budny, menedżer klubu ASR Lucas II

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto