Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.5)

Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.5)

Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków aż 4:0. Największy udział w okazałej wygranej miał Jorge Felix, zdobywca gola i asystent przy bramkach Piotra Parzyszka i Patryka Tuszyńskiego.

>> Jorge Felix Garcia w Fantasy Ekstraklasa

Jeszcze spotkanie dobrze się nie rozpoczęło a już z bramki na 1:0 mógł cieszyć się Felix, który strzałem z bliskiej odległości pod poprzeczkę pokonał Michała Buchalika. Zaledwie dziesięć minut później Hiszpan zagrał w tempo do Parzyszka i sytuacja Wisły zrobiła się dramatyczna. Inteligentnym zagraniem popisał się też Felix w końcówce spotkania, Tuszyńskiemu nie pozostało nic innego, jak skierować piłkę do siatki.

Nie mogło być inaczej, dodatkowy punkt za InStat Index trafił do pomocnika Piasta, co dało w sumie 15 punktów. To na dziś najlepszy wynik. Wcześniej po 14 oczek zdobywali Conrado z Lechii (26. kolejka) i Sasza Żivec (24. kolejka).

Rekordowa liczba punktów Felixa ma już swoje konsekwencje w Rankingu piłkarzy. To Hiszpan jest teraz na czele klasyfikacji z dwoma punktami przewagi nad Domagojem Antoliciem z Legii i aż sześcioma nad Jesusem Jimenezem z Górnika Zabrze. Co ciekawe, poprzedni lider rankingu, Maciej Sadlok z Wisły Kraków, w trwającej właśnie 27. kolejce uzyskał minus 4 punkty (najmniej ze wszystkich piłkarzy) i spadł na siódmą pozycję.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto