Trzy pytania do Marciniaka

Trzy pytania do Marciniaka

Kupiłbym na najbliższą rundę spotkań Jakuba Świerczoka, ale za kogo? - zastanawia się Krzysztof Marciniak, dziennikarz Canal+ Sport, menedżer klubu Koleżkowie Premium (11. miejsce!)

>> Klasyfikacja generalna

FANTASY EKSPERT: TOP 10 już po najbliższym weekendzie?
KRZYSZTOF MARCINIAK: Chciałbym, ale czy tak się stanie, przekonamy się w poniedziałek wieczorem. Trochę jestem zaskoczony swoją postawą w tej rundzie, nigdy wcześniej nie byłem tak wysoko w klasyfikacji generalnej.
Transfery?
- Zawsze staram się robić transfery dwutorowo. Pierwszy, tzw. długofalowy, nowy piłkarz ma zbierać dla mnie punkty w najbliższych kolejkach, natomiast drugi transfer jest na tu i teraz - ma zrobić różnicę w najbliższej rundzie spotkań. Tak było na przykład z Kamilem Bilińskim w 6. kolejce - zdobył gola ze Stalą Mielec, uzyskał 7 punktów, za chwilę go sprzedałem.
To może zdradzisz, kogo planujesz kupić na 12. kolejkę?
- Decyzję podejmę w piątek. Na tę chwilę wydaję mi się, że sprzedam rezerwowego bramkarza i poszukam kogoś, kto ma szansę zachować czyste konto. Wówczas nowy golkiper pójdzie do składu podstawowego, a Karol Niemczycki na ławkę. Chciałbym też kupić Jakuba Świerczoka, który ostatnio strzela bramki w każdym spotkaniu, ale jak patrzę na moich napastników - Tomas Pekhart, Mikael Ishak, Iván López - to za bardzo nie wiem, kogo napastnik Piasta Gliwice miałby zastąpić.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto