Przegląd rankingów po 13. kolejce

Przegląd rankingów po 13. kolejce

Łukasz Cichoń w generalce, Patrycja Siop w miesiąca, Jerzy Zygmunt w Ekstraklasa CUP, Jorde Felix Garcia w rankingu piłkarzy. Zapraszamy na przegląd najważniejszych rankingów w FANTASY EKSTRAKLASIE

KLASYFIKACJA GENERALNA
Trzy kolejki wstecz Łukasz Cichoń, menedżer klubu CZN CHASZCZECHRZE, wskoczył na fotel lidera i do tej pory udaje mu się odpierać ataki rywali. Tuż za Cichoniem z jedynie czterema punktami straty są Kosiarze prezesa Adama Machalicy. Tymczasem na najniższym stopniu podium zameldował się Maciej Głuski. Menedżer klubu Hula Ula to laureat poprzedniej edycji konkursu Fantasy Ekstraklasa. TUTAJ WYWIAD Z GŁUSKIM.

KLASYFIKACJE MIESIĄCA
Ranking października wygrała Patrycja Siop z Mielca. TUTAJ WYWIAD Z LAUREATKĄ. Warto dodać, że najbliższa, 14. kolejka inauguruje klasyfikację listopada. Nagrodą za zwycięstwo jest oficjalna piłka meczowa z podpisem wybranego piłkarza PKO Ekstraklasy.

PUCHAR FANTASY
14. kolejka to 1/64 finału Pucharu Fantasy. Warto dodać, że najwyżej sklasyfikowanym zespołem w tej części rozgrywki są Kosiarze Adama Machalicy (wicelider klasyfikacji generalnej). Jego przeciwnik Grzegorz Kowalik z drużyną Throilx w głównym rankingu jest na …10285. miejscu. Będziemy w weekend śledzić ten pojedynek.
Throlix - Kosiarze 00 : 00

EKSTRAKLASA CUP
Już tylko 5 zespołów ma komplet wygranych (11 - 0 - 0). Na pierwszym miejscu jest klub tjLeżajsk menedżera Jerzego Zygmunta. Proszę spojrzeć, kogo na drodze do wygranej spotkał Zygmunt w jedenastej rundzie :)

1. runda (3. kolejka): tkLeżajsk - drużyna ASI 65:44
2. runda (4. kolejka): tkLeżajsk - DRES TEAM 3 74:42
3. runda (5. kolejka): tkLeżajsk - Monsaj Szczecin 64:52
4. runda (6. kolejka): tkLeżajsk - Leśne dziadki 89:57
5. runda (7. kolejka): tkLeżajsk - Desperados2 52:45
6. runda (8. kolejka): tkLeżajsk - Widzewik 54:50
7. runda (9. kolejka): tkLeżajsk - MatJasJul team 55:54
8. runda (10. kolejka): tkLeżajsk - CHELSEA 23 44:40
9. runda (11. kolejka): tkLeżajsk - WEROKART4 59:39
10. runda (12. kolejka): tkLeżajsk - Wielkie Ryby 43:29
11. runda (13. kolejka): tkLeżajsk - tkLeżajsk5 91:84

RANKING DRUŻYN OD 2. KOLEJKI
Nazwa drużyny lidera tej klasyfikacji jest adekwatna do rozgrywki - Na 2 kolejkę. Tak, tak, też jesteśmy ciekawi, dlaczego menedżer tego klubu, Artur Chmiel, nie zdążył na rundę inauguracyjną… Gdyby zdążył, pewnie byłby w pierwszej setce generalki.

KLASYFIKACJA LIG PRYWATNYCH
Jak zawsze FANTASY EKSPERT nie zwalnia tempa. Czy w tej edycji również okaże się najlepszy?

RANKING PIŁKARZY
Numerem 1 jest Jorge Felix Garcia. Za nami trzynaście kolejek a pomocnik Piasta Gliwice ma na koncie już siedem goli. Do tego trzy razy kończył mecz z najwyższym InStat Index.

 

 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto