Kto na kapitanie? [23.kolejka]

Zobaczcie kto zwrócił naszą uwagę w kontekście opaski kapitańskiej.

Czytamy Wasze komentarze i razem z Wami cieszymy się ze wszystkich zeszłokolejkowych trafień, czy to na Jokerze czy na Kapitanach Dwóch. Fajnie byłoby znowu trafić z opaską. Zobaczcie kto nam spodobał się do podwójnych punktów.

Grosicki/Koulouris: na papierze wyjazd do Warszawy zawsze jest trudny, ale Pogoń jest w potężnym gazie, do tego podbudowana zwycięstwem w Pucharze Polski nad trudnym rywalem jakim jest Lech. Grosicki punktuje co spotkanie, a defensywa Legii zdecydowanie nie stanowi monolitu. Grecki napastnik dobrze wypada w eye-teście i wydaje się, że kwestią czasu pozostaje, kiedy wreszcie będzie mógł się cieszyć z trafienia. 

Velde/Marchwiński: mimo porażki pucharowej, wydaje się, że Lech jest w dobrej formie. Nie można tego samego powiedzieć o Rakowie. Ciężki mecz przed piłkarzami Rumaka, ale jednocześnie spodziewamy się, że Kovacević i koledzy coś stracą. A wtedy Velde lub Marchwiński są dobrymi kandydatami by być blisko punktów dla Lecha.

Szykawka: za Koroną ciężki bój w Białymstoku. Jeśli Kuzera ich odpowiednio zmotywuje, to Zagłębie bez formy jest dobrym kandydatem na odbicie się. Progresywnie oddaje coraz więcej strzałów (w pierwszych 2 meczach wchodził z ławki): 2/1, 3/1, 5/3, 2 PKL. Ma już na koncie 2 gole. Jego zespół w tym roku strzela średnio 2 gole/mecz. Teraz gra z Zagłębiem, które jest w dołku, a później ma podwójną kolejkę (2xD: CRA, RCZ). W PP wszedł z ławki w 45. minucie.

Makuch: wybór pod przeciwnika; od początku tej rundy oddał 12 strzałów i zrobił 9 kluczowych podań. To lepszy wynik niż choćby Koulouris. Wiadomo, na końcowy wynik składa się więcej elementów, ale napastnik CRA podoba nam się na te kolejkę. 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto