Kto na kapitanie? [15.kolejka]

Zanim usiądziecie kibicować naszym zespołom w europejskich pucharach, zobaczcie, kto zwrócił naszą uwagę w kontekście opaski kapitańskiej. 

 

Wdowik (wyjazd vs KOR) - obrońca Jagi gra wybitną rundę, przynajmniej w ofensywie. A ponieważ w Fantasy bardzo cenimy ofensywne zwroty obrońców, to cały czas stawiamy na Wdowika. Naturalnie pamiętamy, że to wyjazd (Jaga straciła większość bramek właśnie w delegacjach) i że Bartek zagrał 80min w Pucharze Polski. Alternatywą może być któryś z pomocników JAG, ale ciężko nam dziś oszacować kto ile minut dostanie (Naranjo, Hansen, Imaz)

Henrique (wyjazd vs RCH) - oczekiwane gole na mecz RAD: 1.46 (6.wynik w lidze) , oczekiwane gole stracone na mecz RCH: 1.59 (2.wynik w lidze). Pedro punktuje w kratkę, ale mecz w Chorzowie wygląda atrakcyjnie. Problemem może być nowa miotła w Ruchu.

Grosicki (dom vs RCZ) - trudny fix? Owszem, ale to nadal Pan Piłkarz Grosicki, który punktował 6x w 7 meczach z rzędu. Raków tracił na każdym ligowym wyjeździe w tej rundzie. Plus będzie po ciężkim locie do Lizbony.

Ishak/Velde (wyjazd vs LEG) - analogicznie do Grosickiego. Piłkarze w gazie vs zespół po ciężkim boju w LKE, z defensywą, której daleko do monolitu. 

Exposito (wyjazd vs CRA) - gra obronna CRA trochę się ostatnio poprawiła, ale nadal ma dziury. Zakładamy, że lider zanotuje jakieś trafienie przy Kałuży. A skoro tak, to lider strzelców, lider wg xG, vice lider oddających strzały, a także lider wśród oddających celne strzały chyba pasuje?
 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto