Kto na kapitanie? [14.kolejka]

Zobaczcie, kto zwrócił naszą uwagę w kontekście opaski kapitańskiej. 

Grosicki (wyjazd vs PUN) - potężna forma pomocnika Portowców, 6 bramek i 3 asysty w ostatnich 7 spotkaniach. Puszcza zdecydowaną większość swoich punktów zdobyła w domu, ale cały czas jest jedną z najgorszych defensyw ligi (28 straconych bramek) z wysokim współczynnikiem przewidywanych straconych goli na mecz (1.49) 

Ishak/Velde (dom vs RCH) - Lech ma trochę problemów kadrowych i do domowego meczu z Ruchem przystąpi osłabiony, ale akurat para Ishak/Velde będzie dalej zaangażowana w nękanie bramkarza rywali. A że robią to często i nierzadko skutecznie, to wydają się ciekawymi wyborami. Szczególnie, że obrona Ruchu goni defensywę wspomnianej wcześniej Puszczy.

Exposito/Leiva (dom vs ŁKS) - wybór zarówno pod bardzo ofensywnych zawodników lidera ligi, jak i pod rozbitą i zwyczajnie słabą defensywę przeciwnika. 

Yokota (dom vs CRA) - nie ignorujemy faktów, dwa bardzo dobre mecze Yokoty, z dużymi zwrotami. Czy to wynikało z geniuszu pomocnika czy błędów przeciwnika nie ma znaczenia. Gra się o punkty, więc dajemy szansę Japończykowi. Warto jednak pamiętać, że spora część zespołu ma w nogach mecz z dogrywką w PP, a i Cracovia uporządkowała defensywę, po posadzeniu Glika na ławie.
 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto