Kiedy użyć DZIKIEJ KARTY? Teraz

Kiedy użyć DZIKIEJ KARTY? Teraz

25 punktów w rundzie inauguracyjnej, dwóch-trzech niegrających piłkarzy ze składu podstawowego, a na ławce - juniorzy. To właśnie teraz jest idealny moment, żeby skorzystać z DZIKIEJ KARTY.

1. Mała liczba punktów w pierwszej kolejce.

Wystartowała ekstraklasa, obejrzeliście mecze, tymczasem zdobycze punktowe Waszego zespołu są mizerne. Generalnie nie jesteście zadowoleni z poczynań swojej drużyny, a spoglądanie w skład nie nastraja Was optymistycznie. To wszystko oznacza, że czas na radykalne zmiany.

2. Trzech niegrających piłkarzy ze składu podstawowego.

Wydaliście pieniądze na Alana Czerwińskiego (2,2 mln), Michala Siplaka (2,2) czy Sławomira Peszko (2,0). Wszyscy w rundzie inauguracyjnej nie zagrali. Najlepiej byłoby ich sprzedać. Tylko że to oznacza - 3 (minus trzy) punktów prowizji za każdy nadwymiarowy transfer. A gdzie jeszcze inne roszady, transfery zawodników, którzy dobrze weszli w sezon? Prowizja -12? Szkoda, nieprawdaż? Nie wspominamy o sporej grupie menedżerów, którzy mają w składzie Mikkela Kirkesova (będzie pauzował za cztery żółte kartki).

3. Brak pomocy z ławki rezerwowych.

Michał Trąbka (0,8 mln), Aleksander Buksa (1,0), Jakub Kamiński (1,0), Grzegorz Szymusik (1,1). Ci piłkarze mało kosztują, a grają i całkiem nieźle punktują. Naprawdę warto mieć w obwodzie kogoś, kto w przypadku absencji zawodnika ze składu podstawowego pomoże w punktacji.   

4. Dzika Karta

Raz w trakcie edycji uczestnik posiadający wersję Premium, może używając DZIKIEJ KARTY, przeprowadzić nielimitowaną liczbę transferów bez ponoszenia prowizji.

5. Dzika Karta - mechanizm

Wchodzimy w TRANSFERY, klikamy w czerwony przycisk pod boiskiem Dzika Karta. Wyskoczy pop-up z przyciskiem Użyj Dzikiej Karty w 22. kolejce. Klikamy i potwierdzamy (OK).
Teraz możemy dokonać nielimitowanej liczby transferów. Teraz, ale także do zamknięcia okienka transferowego. Prowizja za transfery zawsze będzie wynosić 0 (ZERO).

6. Zrobiłem trzy transfery w poniedziałek, ale jednak w piątek przed startem 22. kolejki chciałbym użyć DZIKIEJ KARTY.

Nie ma problemu. Po użyciu DZIKIEJ KARTY ewentualne prowizje za wcześniejsze nadwymiarowe transfery znikają i można kupować oraz sprzedawać do woli.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto