Kiedy użyć DZIKIEJ KARTY? Teraz

25 punktów w rundzie inauguracyjnej, dwóch-trzech niegrających piłkarzy ze składu podstawowego, a na ławce - juniorzy. Do tego przełożone mecze Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice, Miedzi Legnica z Lechem Poznań i Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze. To właśnie teraz jest idealny moment, żeby skorzystać z DZIKIEJ KARTY.

1. Mała liczba punktów w pierwszej kolejce.

- Wystartowała PKO BP Ekstraklasa, obejrzeliście mecze, tymczasem zdobycze punktowe Waszego zespołu są mizerne. Generalnie nie jesteście zadowoleni z poczynań swojej drużyny (szkoda, że nie kupiliśmy Antonia Davo z Wisły Płock), a spoglądanie w skład nie nastraja Was optymistycznie. To wszystko oznacza, że czas na radykalne zmiany.

2. Trzech niegrających piłkarzy ze składu podstawowego.

- Wydaliście pieniądze na Blaża Kramera (2,4 mln), Łukasza Zwolińskiego (2,4) czy Antonia Milicia (2,4). Wszyscy w rundzie inauguracyjnej nie zagrali. Najlepiej byłoby ich sprzedać. Tylko że to oznacza - 3 (minus trzy) punkty prowizji za każdy nadwymiarowy transfer. A gdzie jeszcze inne roszady, transfery zawodników, którzy dobrze weszli w sezon (wspomniany Davo, Jesus Imaz, Łukasz Sekulski)? Prowizja minus 12? Szkoda, nieprawdaż?

3. Piłkarze Rakowa, Lecha, Górnika, Miedzi, Lechii i Piasta w składzie. "Houston mamy problem!"

- Ivan Lopez, Vladislav Gutkovskis, Mikael Ishak, Fran Tudor, Kamil Wilczek, Flavio Paixao. Piłkarze aż sześciu klubów w najbliższej kolejce nie punktują. 

4. Brak pomocy z ławki rezerwowych.

- Przemysław Maj (0,7 mln), Mateusz Kowalski (0,7), Bartłomiej Gradecki (0,9), Konrad Poprawa (1,3). Ci piłkarze mało kosztują, a grają i punktują. Naprawdę warto mieć w obwodzie kogoś, kto w przypadku absencji zawodnika ze składu podstawowego pomoże w punktacji.   

5. Dzika Karta

- Raz w trakcie edycji uczestnik posiadający wersję Premium, może używając DZIKIEJ KARTY, przeprowadzić nielimitowaną liczbę transferów bez ponoszenia prowizji.

6. Dzika Karta - mechanizm

- Wchodzimy w TRANSFERY, klikamy w czerwony przycisk nad boiskiem DZIKA KARTA. Wyskoczy pop-up z przyciskiem UŻYJ DZIKIEJ KARTY W 2. KOLEJCE. Klikamy i potwierdzamy (OK).
Teraz możemy dokonać nielimitowanej liczby transferów. Teraz, ale także do zamknięcia okienka transferowego. Prowizja za transfery zawsze będzie wynosić 0 (ZERO).

7. Zrobiłem cztery transfery w poniedziałek, ale jednak w piątek przed startem 2. kolejki chciałbym użyć DZIKIEJ KARTY.

- Nie ma problemu. Po użyciu DZIKIEJ KARTY ewentualne prowizje za wcześniejsze nadwymiarowe transfery znikają i można kupować oraz sprzedawać do woli.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto