FANTASY RAPORT - po 4. kolejce

Mateusz Nikonowicz z Wołomina, Łukasz Broź z Wrocławia, Patryk Szysz z Lubina - oto liderzy. Zapraszamy na przegląd wydarzeń i najważniejszych rankingów w FANTASY EKSTRAKLASIE
 
Mecz Legii Warszawa z Wisłą Płock został przełożony na wrzesień, dlatego klasyfikacja generalna do czasu jego rozegrania pozostaje nieoficjalna. Nie zmienia to jednak faktu, że swoje „5 minut”, a kto wie, może i dłużej, ma Mateusz Nikonowicz z Wołomina, menedżer klubu Pierwszy Wszystko.
 
FANTASY EKSTRAKLASA: Łukasz Broź w składzie, bo…?
MATEUSZ NIKONOWICZ: Pamiętam go dobrze z występów z Legii. To typ ofensywnego prawego obrońcy, takiego jakim teraz przy Łazienkowskiej jest Marko Vesović.
Śląsk zaskakująco dobrze wystartował, dlatego przed 3. kolejką zastanawiałem się, czy kupić Brozia, czy Piotra Celebana. Padło na Brozia i był to - jak widać - udany transfer.
Można powiedzieć, że co kolejkę trafia Pan z kapitanem (1. kolejka - Adam Buksa, 24 pkt., 2. kolejka - Zvonimir Kożulj, 20 pkt., 3. kolejka - Darko Jevtić, 18 pkt., 4. kolejka - Filip Starzyński, 16 pkt.).
- To zawsze jest ciężka decyzja. Wstaje w piątek rano, ustawiam kapitana, a potem cały dzień w wolnych chwilach myślę, czy to dobry wybór. Na razie intuicja mnie nie zawodzi.
Panie Mateuszu, rzut karny, rzut wolny czy rzut rożny?
- Pierwszy wszystko (śmiech).
 
Nowym liderem został Kamil Popowicz, menedżer klubu extra klasa. Nagrodą dla najlepszego menedżera w sierpniu jest oficjalna piłka meczowa z podpisem wybranego piłkarza PKO Ekstraklasy.
 
Mateusz Nikonowicz jest też liderem Ekstraklasa CUP. Dwie kolejki, dwie wygrane.
1. runda (3. kolejka). Pierwszy Wszystko - danieljaszcz II 70:53
2. runda (4. kolejka). Pierwszy Wszystko - Sebastian 78:56
 
Po czwartej kolejce nie nastąpiła zmiana cen piłkarzy.
Dwie bramki prawego obrońcy w jednym spotkaniu! W dodatku obie bardzo ładne. Łukasz Broź po czterech meczach ma już na koncie trzy gole i razem z Darko Jevticiem, Sergiu Hancą przewodzi w klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy.
Długie i trudne w wymowie i piśmie imię i nazwisko. Liczne tatuaże niemal na całym ciele. Na boisku Grek Konstantinos Triantafyllopoulos również się wyróżnia. Do pewnej postawy w defensywie (tylko jedna stracona bramka Pogoni Szczecin) dołożył skuteczność w ofensywie, strzelając bramkę po rzucie rożnym.
Czterech piłkarzy zdobyło po 11 punktów, ale my wyróżniamy Frantiszka Placha, bo w końcu nawiązał do formy, którą imponował pod koniec zeszłego sezonu. Po raz kolejny udowodnił też, że potrafi bronić rzuty karne. To już jego czwarta obroniona jedenastka w barwach Piasta.
 
Sergiu Hanca strzelił już trzecią bramkę w tym sezonie. W Fantasy Ekstraklasie zaczął od 2 punktów, potem było 6, następnie 8, a w ostatniej kolejce - 10. Czyżby teraz 12?
Sławek Peszko w meczu z Jagiellonią sobie nie pograł. Wszystko za sprawą Jakuba Wójcickiego, który bez problemu wyłączył go z gry. Dzięki ofiarności w 74. minucie meczu przyczynił się do zdobycia gola przez Mudrinskiego. Forma rośnie.
Patryk Szysz jest jedynie w 1410. drużynach w Fantasy Ekstraklasa, kosztuje tylko 1.8 mln, a ma już na koncie dwa gole - najwięcej ze wszystkich młodzieżowców. Kto by przypuszczał, że młody napastnik wygryzie ze składu Patryka Tuszyńskiego.
 
65 000 - blisko tyle drużyn bierze udział w zabawie. Jeżeli to przeczytałeś, to oznacza, że też bierzesz udział w największym, już nie tylko piłkarskim, ale sportowym konkursie w Polsce. Dziękować.
168 - tyle sekund potrzebował Sasa Żivec, żeby strzelić najszybszego gola w tym sezonie. Kto pobije ten wynik?
17 - tyle punktów w 4. kolejce zdobył Łukasz Broź i jest to teraz rekord punktowy piłkarza w jednej rundzie spotkań.
 
 
 
 
 
 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto