Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.6)

Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.6)

W sobotę Jorge Felix Garcia zdobył 15 punktów, co stało się najlepszym wynikiem piłkarza w meczu. 24 godziny później rekord punktowy podbił Flavio Paixao (16).

>> Flavio Paixão w Fantasy Ekstraklasie

Paixao to dzisiaj żywa legenda Lechii Gdańsk. Jego kolejnym popisem były derby Trójmiasta z Arką Gdynia, w których zdobył trzy bramki. W sumie dla Portugalczyka to były gole numer 8, 9 i 10 w konfrontacji z rywalem zza miedzy. Mało tego, Flavio z każdą bramką umacnia się też na czele najlepszych strzelców Lechii w historii jej występów w Ekstraklasie. Napastnik biało-zielonych ma w tej chwili 54 bramki.

>> Klasyfikacja maja

Oficjalna piłka meczowa z podpisem wybranego piłkarza Ekstraklasy za zwycięstwo w 27. kolejce (ranking maja) trafi do Beaty Misiak, menedżerki klubu CWKS KRAJZEGA. Jej klub zdobył 98 punktów. Gratulujemy.

>> Klasyfikacja generalna

Przed wybuchem pandemii w Polsce drużyna FC Lynx, menedżera Ryszarda Rysia zajmowała w generalce 45. pozycję. Wystarczyło jednak w ostatni weekend zdobyć 89 punktów, żeby stać się nowym numerem 1 w Fantasy Ekstraklasie. Dotychczasowy lider, Przemysław Brzeziński z Gliwic (terazPREMIUM) spadł na czwartą lokatę.

PS Menedżerowie! Szykujemy dla Was niespodziankę (nowy ranking & nowe nagrody). Szczegóły już wkrótce.

 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto