Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.3)

Fantasy Ekspert znowu nadaje (27.3)

Oszalałem! Cztery transfery, minus 6 punktów prowizji. Oj, DZIKA KARTA by się przydała…

Od razu uprzedzam, że nie jestem zadowolony z transferów i wyglądu drużyny. Po pierwsze, nie ma tam nikogo z Piasta Gliwice, a nie wierzę, że Waldemar Fornalik nie wymyślił czegoś specjalnego na restart Ekstraklasy. Po drugie, chętnie widziałbym w składzie Daniego Ramireza, ale zrobiłem już cztery transfery, skutkujące sześcioma punktami prowizji. Po trzecie, chciałbym na bramce Dusana Kuciaka (derby Trójmiasta, Lechia wygra do zera, punkty gwarantowane). Co ciekawe, w szerokim składzie mam bramkarza z Gdańska. Tylko, że jest to Maciej Woźniak.

No dobrze. Czas pokazać zawodników sprzedanych. Są to Jose Kante (pauzuje), Paweł Wszołek (pauzuje), Christian Gytkjaer (coś mi się wydaje, że tylko ławka rezerwowych), Michał Dziubek (Korona Kielce).

Kupieni. Flavio Paixao (czytaj wyżej, derby Trójmiasta, Lechia górą), Conrado Buchanelli Holz (to samo), Dominik Furman (stałe fragmenty gry), Igor Angulo (nie wierzę w zmartwychwstanie Łódzkiego KS i zakładam wygraną, może nie łatwą, Górnika Zabrze).

PS Mam już zaplanowanych 10 pojedynków, także nie ma co mnie zapraszać na nową batalię.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto