Fantasy Ekspert znowu nadaje (25.1)

Fantasy Ekspert znowu nadaje (25.1)

Długo się nie odzywałem, bo do dzisiaj nie mogę przeboleć decyzji o zakupie Christiana Gytkjaera.

>> Zapowiedź 25. kolejki

1. Można było kupić Igora Angulo (10 punktów) czy Flavio Paixao (7). Ba, można było zostawić w składzie Pawła Cibickiego (5). Wszystko można było zrobić, tylko nie kupować Duńczyka. No ale kto wiedział, przecież 4696 menedżerów zdecydowało się powierzyć mu opaskę kapitana…

2. Doświadczenie w menedżerach każe mi jednak pozostawić Gytkjaera w składzie. A nuż się zdarzy, że w najbliższym meczu piłka odbije się od jego kolana, głowy, stopy i wpadnie do siatki…

3. Tym bardziej że nie chcę tracić punktów za nadwymiarowe transfery. A chciałbym mieć w drużynie na najbliższą kolejkę dwóch zawodników Zagłębia Lubin - Damiana Bohara i Alana Czerwińskiego. Tak naprawdę to chciałem mieć jeszcze Jorge Felixa z Piasta Gliwice, ale co zrobić. Budżet nie jest z gumy.

4. Legia jedzie do Gdańska i zastanawia mnie, czy pozostawienie z opaską kapitana Jose Kante to dobry wybór. Gwinejczyk z meczu z Cracovią miał kilka okazji do strzelania bramki, ale się nie udało. Zakładam, że to był incydentalny mecz bez gola.

5. Wstyd się przyznać, ale w poprzedniej kolejce wygrałem jedynie 3 pojedynki, 2 zremisowałem, a 5 przegrałem. Bilans ujemny, dlatego już nie mogę się doczekać najbliższej rundy spotkań. Która to jest już godzina? 15:30. To jeszcze chwilka i się zacznie. Telewizor numer Canal Plus nastawiony na Poznań, a telewizor numer Canal Plus 2 - na Płock.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto