Dlaczego warto mieć PREMIUM?

Dlaczego warto mieć PREMIUM?

Tylko posiadając wersję PREMIUM masz szansę wziąć udział w prestiżowym PUCHARZE FANTASY czy turnieju EKSTRAKLASA CUP oraz skorzystać z DZIKIEJ KARTY.

W sumie wersja Premium liczy 12 ważnych punktów. Postanowiliśmy opisać je w kilku zdaniach, jednocześnie zachęcając Was do kupna. Naprawdę warto. Dodajemy jeszcze tylko, że jeśli ktoś zakupił wersję Premium na cały sezon, kosztuje go to 1,25 złotych miesięcznie (czytaj: jeden złoty i dwadzieścia pięć groszy).  

1) Dzika Karta. KONIECZNOŚĆ
Przypominamy - raz w trakcie edycji uczestnik posiadający wersję Premium, może skorzystać z tzw. Dzikiej karty. Dzika karta uprawnia do przeprowadzenia nielimitowanej liczby transferów bez ponoszenia prowizji.
To wentyl bezpieczeństwa w przypadku, gdy mamy masę kontuzji i kartkowiczów w składzie, lub po prostu - chcemy jednym ruchem zmienić koncepcję prowadzenia klubu.

2) Brak reklam po zalogowaniu.
Nie musicie po zalogowaniu, przejściu z jednego swojego klubu do drugiego (gdy ktoś ma więcej niż jeden klub na loginie), czy w innych miejscach oglądać reklam. A w szczególności tej, która namawia Was do zakupu wersji Premium. Wystarczy 1 złotówka z haczykiem miesięcznie, żeby przekonać się, jakie przyjemne jest poruszanie się po serwisie.

3) Podgląd statystyk operacji kupna-sprzedaży przed każdą kolejką (Najczęściej kupowani, najczęściej sprzedawani). KONIECZNOŚĆ
Tak naprawdę to Premium mogłoby się składać tylko z tej opcji, a już warto byłoby je mieć. Przed każdą kolejką dostaniecie wszystko na tacy. Wystarczy spojrzeć i już będzie wiadomo, kogo sprzedać, a kogo kupić.

4) Najczęściej wybierani kapitanowie przed każdą kolejką.
Czytaj punkt wyżej. Must have. Kapitan to najważniejsza funkcja w drużynie i dobrze wiedzieć, którzy zawodnicy przed daną kolejką cieszą się dużym wzięciem.

5) Możliwość wzięcia udziału w EKSTRAKLASA CUP. KONIECZNOŚĆ
EKSTRAKLASA CUP toczy się swoim życiem i chyba żadna inna rozgrywka nie podnosi tak ciśnienia, jak właśnie możliwość rywalizowania w każdej kolejce z innym przeciwnikiem o kolejne 3 punkty do rankingu. Kto brał udział, ten wie. Naprawdę warto się o tym przekonać. Ten dreszczyk emocji...
Dodatkowo EKSTRAKLASA CUP to eliminacje do Pucharu Fantasy.

6) Puchar Fantasy.
Żeby wziąć udział w turnieju tysiąca drużyn, najpierw trzeba przebrnąć eliminacje. Tymi eliminacjami jest EKSTRAKLASA CUP. Więcej szczegółów poznacie pod koniec marca.

7) Dodatkowa podstrona z najważniejszymi wynikami Twojego klubu. KONIECZNOŚĆ
Wyniki w kolejkach, suma punktów w klasyfikacji generalnej, liczba transferów, aktualny budżet klubu, awanse, spadki - wszystko na jednej podstronie. Zapewnialiśmy Was, że będzie to najczęściej oglądana przez Was podstrona w menedżerze w rundzie wiosennej.
Piszczący te słowa to potwierdza. Nie wyobrażam sobie chociaż raz dziennie nie spojrzeć na tę podstronę. A jak już widzę zieloną strzałkę na końcu wiersza, to dumę z punktów w ostatniej kolejce widać na kilometr.

8) Możesz rozegrać 10 pojedynków w jednej kolejce (w wersji normalnej 1).
Dlaczego nie mogę wyzwać Ciebie na pojedynek? - Sorry, rywalizują już z bratem. Po co Wam wybierać z kim w danej kolejce będziecie rywalizować? W wersji Premium możecie zaprosić 10 kolegów.

9) Możesz dołączyć do 10 lig prywatnych (w wersji normalnej do 1).
W tej lidze nagrodą jest whiskey, w tamtej oryginalna koszulka klubu Ekstraklasy, do tej zaprasza mnie kumpel, a w tamtej grają moi koledzy z podwórka. I po co się zastanawiać? Mam Premium - nie muszę.

10) Więcej danych i informacji (widok transfery i zmiany cen piłkarzy).
Nie ma to jak spojrzeć w widok transfery konkretnej drużyny i zobaczyć, którzy piłkarzy zostali sprzedani, a którzy kupieni. A później skomentowania faktu, czy te transfery były dobre, czy złe. Nie ma to też jak spojrzeć w transfery np. lidera klasyfikacji generalnej. Przecież to lider.

11) Dostęp do artykułów specjalnych (np. kompletna lista zawodników po zmianach cen).
Ci co mają Premium nie muszą już klikać po piłkarzach i sprawdzać, któremu zawodnikowi urosła cena, a któremu spadła. Dostaną wszystko w jednym miejscu. Dostaną też do przeczytania takie artykuły, po których jeszcze bardziej pokochają Fantasy Ekstraklasę. No ale do tego trzeba mieć wersję Premium.

12) Dane archiwalne Twojego klubu z poprzednich edycji. NOWOŚĆ.
Lepiej punktuję wiosną czy jesienią? Nie ma co, muszę pobić osiągnięcie z jesieni.
2019/20 - jesień - 1020 punktów - 19780 miejsce
2019/20 - wiosna - wszystko przed nami!

Powodzenia i z góry dziękujemy za zakup
Redakcja Fantasy Ekstraklasa

 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto