Dlaczego warto mieć PREMIUM?

Tylko posiadając wersję PREMIUM masz szansę wziąć udział w prestiżowym turnieju LOTTO CUP, skorzystać z DZIKIEJ KARTY, czy powalczyć o nagrody w Klasyfikacji sezonu.

>> Wersja Premium

W sumie wersja Premium liczy 16 ważnych punktów. Postanowiliśmy opisać je w kilku zdaniach, jednocześnie zachęcając Was do kupna. Naprawdę warto. Dodajemy jeszcze tylko, że jeśli ktoś zakupił wersję Premium na cały sezon, kosztuje go to 1,25 złotych miesięcznie (czytaj: jeden złoty i dwadzieścia pięć groszy).  

1) Dzika Karta.
Przypominamy: raz w trakcie edycji uczestnik posiadający wersję Premium, może skorzystać z tzw. Dzikiej karty. Dzika karta uprawnia do przeprowadzenia nielimitowanej liczby transferów bez ponoszenia prowizji.
To wentyl bezpieczeństwa w przypadku, gdy mamy masę kontuzji i kartkowiczów w składzie, lub po prostu - chcemy jednym ruchem zmienić koncepcję prowadzenia klubu.

2) Brak reklam po zalogowaniu.
Nie musicie po zalogowaniu, przejściu z jednego swojego klubu do drugiego (gdy ktoś ma więcej niż jeden klub na loginie), czy w innych miejscach oglądać reklam. A w szczególności tej, która namawia Was do zakupu wersji Premium. Wystarczy 1 złotówka z haczykiem miesięcznie, żeby przekonać się, jakie przyjemne jest poruszanie się po serwisie.

3) Podgląd statystyk operacji kupna-sprzedaży przed każdą kolejką (Najczęściej kupowani, najczęściej sprzedawani).
Tak naprawdę to Premium mogłoby się składać tylko z tej opcji, a już warto byłoby je mieć. Przed każdą kolejką dostaniecie wszystko na tacy. Wystarczy spojrzeć i już będzie wiadomo, kogo sprzedać, a kogo kupić.

4) Najczęściej wybierani kapitanowie przed każdą kolejką.
Czytaj punkt wyżej. Must have. Kapitan to najważniejsza funkcja w drużynie i dobrze wiedzieć, którzy zawodnicy przed daną kolejką cieszą się dużym wzięciem.

5) Możliwość wzięcia udziału w LOTTO CUP.
LOTTO CUP toczy się swoim życiem i chyba żadna inna rozgrywka nie podnosi tak ciśnienia, jak właśnie możliwość rywalizowania w każdej kolejce z innym przeciwnikiem o kolejne 3 punkty do rankingu. Kto brał udział, ten wie. Naprawdę warto się o tym przekonać. Ten dreszczyk emocji...
Dodatkowo LOTTO CUP to eliminacje do Pucharu Fantasy.

6) Puchar Fantasy.
Żeby wziąć udział w turnieju tysiąca drużyn, najpierw trzeba przebrnąć eliminacje. Tymi eliminacjami jest LOTTO CUP. Więcej szczegółów poznacie w trakcie edycji.

7) Dodatkowa podstrona z najważniejszymi wynikami Twojego klubu.
Wyniki w kolejkach, suma punktów w klasyfikacji generalnej, liczba transferów, aktualny budżet klubu, awanse, spadki - wszystko na jednej podstronie. Zapewnialiśmy Was, że będzie to najczęściej oglądana przez Was podstrona w menedżerze w rundzie.
Piszczący te słowa to potwierdza. Nie wyobrażam sobie chociaż raz dziennie nie spojrzeć na tę podstronę. A jak już widzę zieloną strzałkę na końcu wiersza, to dumę z punktów w ostatniej kolejce widać na kilometr.

8) Możliwość założenia dwóch lig - klasycznej i head-to-head.
Administratorzy lig prywatnych już nie muszą się zastanawiać, czy wybrać ligę klasyczną, czy ligę head-to-head. Wystarczy zakupić PREMIUM i już nie musimy wybierać rodzaju ligi. Po prostu możemy założyć dwie.

9) Możesz rozegrać 10 pojedynków w jednej kolejce (w wersji normalnej 1).
Dlaczego nie mogę wyzwać Ciebie na pojedynek? - Sorry, rywalizują już z bratem. Po co Wam wybierać z kim w danej kolejce będziecie rywalizować? W wersji Premium możecie zaprosić 10 kolegów.

10) Możesz dołączyć do 10 lig prywatnych (w wersji normalnej do 1).
W tej lidze nagrodą jest whiskey, w tamtej oryginalna koszulka klubu Ekstraklasy, do tej zaprasza mnie kumpel, a w tamtej grają moi koledzy z podwórka. I po co się zastanawiać? Mam Premium - nie muszę.

11) Więcej danych i informacji (widok transfery i zmiany cen piłkarzy).
Nie ma to jak spojrzeć w widok transfery konkretnej drużyny i zobaczyć, którzy piłkarzy zostali sprzedani, a którzy kupieni. A później skomentowania faktu, czy te transfery były dobre, czy złe. Nie ma to też jak spojrzeć w transfery np. lidera klasyfikacji generalnej. Przecież to lider.

12) Informacja, który rezerwowy punktował, gdy nie zagrał piłkarza ze składu podstawowego.
Na pewno wielokrotnie zastanawialiście się, który zawodnik rezerwowy wszedł do gry za piłkarza ze składu podstawowego. Od tej edycji w formie strzałek -> <- będziecie mogli to zobaczyć.

13) Dostęp do artykułów specjalnych (np. kompletna lista zawodników po zmianach cen).
Ci co mają Premium nie muszą już klikać po piłkarzach i sprawdzać, któremu zawodnikowi urosła cena, a któremu spadła. Dostaną wszystko w jednym miejscu. Dostaną też do przeczytania takie artykuły, po których jeszcze bardziej pokochają Fantasy Ekstraklasę. No ale do tego trzeba mieć wersję Premium.

14) Dane archiwalne Twojego klubu z poprzednich edycji.
Lepiej punktuję wiosną czy jesienią? Nie ma co, muszę pobić osiągnięcie z wiosny.
2019/20 - jesień - 1020 punktów - 780 miejsce
2019/20 - wiosna - 980 punktów - 1250 miejsce
2020/21 - wiosna - 1100 punktów - 990 miejsce

15) Klasyfikacja na cały sezon.
Fantasy Ekstraklasa to dwie edycje - jesienna i wiosenna. A zastawialiście się kiedyś, jak Wam poszło w całym sezonie? Proszę bardzo. A przy okazji można wygrać mnóstwo nagród!

16) Podgląd historii wszystkich klubów. NOWOŚĆ
Wyniki w kolejkach, suma punktów w klasyfikacji generalnej, liczba transferów, aktualny budżet klubu, awanse, spadki - wszystko na jednej podstronie. Dla każdego menedżera to wspaniałe kompendium wiedzy o jego drużynie.
Tymczasem ta wiedza może się rozciągnąć o wszystkie zespoły biorące udział w Fantasy Ekstraklasie, a już największym ułatwieniem będzie sprawdzenie, czy nasz przeciwnik w lidze head-to-head, czy rywal w pojedynku, czy po prostu inny menedżer, wykorzystał już Dziką kartę, Kapitanów dwóch, albo Ławka punktuje.

Powodzenia i z góry dziękujemy za zakup
Redakcja Fantasy Ekstraklasa

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto