3 pytania do laureata listopada

Piłkarze Radomiaka zdecydowali o moim zwycięstwie - mówi Tomasz Michałowski z Warszawy, menedżer klubu HILTON 63

>> Nagrodzeni w klasyfikacji listopada

FANTASY EKSTRAKLASA: Zajmuje Pan w klasyfikacji generalnej pozycję numer 999. Liczba 999 oznacza: "weź życie w swoje ręce i działaj. To dobry czas na podejmowanie zadań..." To niech Pan teraz powie, jakie Pan podejmie zadania, żeby awansować wyżej w Fantasy Ekstraklasie?
TOMASZ MICHAŁOWSKI: (śmiech) Tak, ta pozycja dzięki której wskoczyłem do pierwszego tysiąca mobilizuje, żeby nie poddawać się i walczyć do końca o jak najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej. Jestem bardzo zadowolony z wyboru kapitana w ostatniej kolejce (Ivi Lopez, 28 punktów - red.), który sprawił, że rzutem na taśmę wygrałem ranking listopada.
Nazwa Pańskiej drużyny to HILTON 63. Niech Pan zdradzi, co się za tym kryje?
- 63 to numer mojego pokoju w akademiku Hilton Uniwersytetu Gdańskiego, w którym rozpoczynałem studia. Przy okazji pozdrawiam moich współlokatorów, którzy są do dzisiaj moimi przyjaciółmi.
Ma Pan trzech piłkarzy Radomiaka w składzie, a beniaminek z Radomia w następnej kolejce nie punktuje. Kim ich Pan zastąpi?
- Bardzo mnie zmartwiła ta wiadomość, bo piłkarze Radomiaka zdecydowali o moim zwycięstwie. W związku ze zbliżającą się kolejką łączoną na pewno postawię na zawodników Rakowa Częstochowa i Górnika Zabrze.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto