Trzy pytania do lidera

Trzy pytania do lidera

Zamiana Jose Kante na Christiana Gytkjaera to był dobry ruch - mówi Przemysław Brzeziński z Gliwic, menedżer klubu terazPREMIUM

>> KLASYFIKACJA GENERALNA

FANTASY EKSPERT: W drużynie terazPREMIUM wykorzystano w poprzedniej kolejce „Dziką Kartę”. Premium się przydało?
PRZEMYSŁAW BRZEZIŃSKI: Nie do końca. Uważam, że zmarnowałem „Dziką Kartę”, liczyłem na więcej. Myślę, że podobny wynik (56 punktów) mogłem uzyskać, dokonując dwóch lub trzech transferów.
Ale na przykład dzięki „Dzikiej Karcie” pozbył się Pan Jose Kante, który poprzednią kolejkę zakończył na minusie.
- Ten transfer był zaplanowany dużo wcześniej, proszę zauważyć, że piłkarza Legii już w 25. rundzie spotkań posadziłem na ławkę rezerwowych. Po analizie dokonań ze startu rundy wiosennej uznałem, że już się wystrzelał i teraz czas na Christiana Gytkjaera. Nie pomyliłem się i dlatego m.in. jestem na pierwszym miejscu.
W takim razie niech Pan zdradzi, co planuje na najbliższą kolejkę?
- Zastanawiam się nad zakupem dwóch zawodników Piasta Gliwice, w tym Piotra Parzyszka, któremu najprawdopodobniej powierzę funkcję kapitana.
Jest Pan mocno aktywny na Twitterze pod hashtagiem
#żabskitwitter.
- Dlatego korzystając z okazji, chciałbym gorąco pozdrowić Fabiana Burego za założenie i profesjonalną obsługę oficjalnej ligi prywatnej Górnika Zabrze. No cóż, Fabian, dodam tylko, że aktualny lider Fantasy Ekstraklasy to też zwycięzca ligi (śmiech).

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto