Kto na kapitanie? [16.kolejka]

Nigdy nie wiadomo jak przerwa na kadry wpłynie na piłkarzy, więc dziś wybieramy nazwiska pewne i mocne. Nie dość, że mocne to jeszcze, które zagrają w meczach domowych i to z rywalami, którzy na papierze nie mają wielu argumentów.

Nowak (dom vs CRA) - gra prawie wszystko od początku w tym sezonie, w dwóch poprzednich meczach miał gola i 2 asysty, a teraz skoro wypadł Yeboah, to tym bardziej powinien dużo grać. Miał 25 kontaktów z piłką w polu karnym rywali w 3 ostatnich meczach.

Ishak/Velde (dom vs WID) - LPO to jeden z najlepszych zespołów domowych, a Velde to jeden z czołowych pomocników ligi; punktuje regularnie, a teraz czeka go mecz z zespołem, który traci w każdym meczu wyjazdowym. Ishak z kolei na 7 meczów po kontuzji, mocno punktował w 4, a ponieważ CS WID wydaje się abstrakcją, to Ishak może być rozsądnym wyborem.

Josue (dom vs WAR) - z LPO 12 DOŚ, z RAD 7 i gol, a z STM 14. I nawet jeśli to nie były świetne mecze Legii, to z takich statystyk coś się wydarzy. Szczegónie, że to mecz domowy z nie najmocniejszą WAR.

Grosicki (dom vs STM) - pan Kamil punktuje regularnie, a Pogoń ma fajny bilans ze Stalą, która zagra min bez Esselinka.
 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto