Komunikat w sprawie meczu Legia - Wisła P.

Spotkanie 4. kolejki Legia Warszawa - Wisła Płock z uwagi na zmianę przez UEFA terminu meczu 3 rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy (Atromitos Ateny - Legia) zostało przełożone na 16 września.

To oznacza, że do czasu jego rozegrania klasyfikacja 4. kolejki FANTASY EKSTRAKLASY pozostaje nieoficjalna. Po jego zakończeniu, 16 września (to wstępny termin), rankingi zostaną przeliczone ponownie, uwzględniając ewentualne punkty zawodników rezerwowych.

Przed menedżerami konkursu trudny orzech do zgryzienia, dlatego każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie: trzymać mimo tego piłkarzy Legii i Wisły w składzie na czwartą rundę spotkań, czy ewentualnie wykonać transfery lub posadzić ich na ławkę rezerwowych.

Chcieliśmy jeszcze dodać, że w rachubę nie wchodziła kolejka łączona (w czwartej rundzie spotkań zawodnicy Legii i Wisły nie punktują, za to w ósmej punktują dwa razy), gdyż komunikat o przełożeniu tego meczu został podany bardzo późno i już na wstępie drużyny konkursowe z większą liczbą piłkarzy tych klubów byłyby poszkodowane.

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto