FANTASY RAPORT - po 11. kolejce

FANTASY RAPORT - po 11. kolejce

Łukasz Cichoń, Adrian Brzechffa, Artur Jędrzejczyk - oto liderzy. Zapraszamy na przegląd wydarzeń i najważniejszych rankingów w FANTASY EKSTRAKLASIE

KLASYFIKACJA GENERALNA
Z drugiego na pierwsze po jedenastej rundzie spotkań awansował Łukasz Cichoń, menedżer klubu CZN CHASZCZECHRZE. Na tę chwilę przewaga nad kolejnym klubem w głównym rankingu wynosi 14 punktów. Czy to wystarczy do zachowania pozycji lidera? Odpowiedź w poniedziałek, po meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław.

KLASYFIKACJA PAŹDZIERNIKA
Najbliższa, 12. kolejka jest drugą w klasyfikacji października. Pierwszym liderem tego rankingu został Jarosław Michalak (19RTK08). Żeby wygrać oryginalną piłkę meczową z autografem wybranego piłkarza musi utrzymać pozycję numer 1 jeszcze w dwóch kolejkach (12 i 13).  

EKSTRAKLASA CUP
Adrian Brzechffa (Tikitaka) w klasyfikacji generalnej jest na 91. pozycji, za to w EKSTRAKLASA CUP - pierwszy. Bilans spotkań: 9 wygranych - 0 remisów - 0 porażek.
1. runda (3. kolejka):
Tikitaka - Jagiellonia Winner 58:45
2. runda (4. kolejka): Tikitaka - Czukuluku 60:47
3. runda (5. kolejka): Tikitaka - Mont Blanc 52:39
4. runda (6. kolejka): Tikitaka - Zawsze drudzy 89:77
5. runda (7. kolejka): Tikitaka - Tortuga 85:47
6. runda (8. kolejka): Tikitaka - 8Pyrlandia8 61:45
7. runda (9. kolejka): Tikitaka - Kraśnik Holigan 73:53
8. runda (10. kolejka): Tikitaka - Górnikson 56:39
9. runda (11. kolejka): Tikitaka - michellinka 55:41

Do góry, do dołu
Sasza Żivec, Damjan Bohar i Damian Michalski - ci trzej piłkarze podrożeli po jedenastej kolejce o 0,2 mln. Tymczasem cena Arvydasa Novikovasa spadła aż o 0.3 mln. To nie jest dobry okres Litwina w rozgrywkach PKO Ekstraklasy.  

TOP 3 KOLEJKI (17,14,14)
Po serii ośmiu ligowych porażek ŁKS Łódź wreszcie wygrał. Największa w tym zasługa Rafała Kujawy, który w spotkaniu z Koroną Kielce zaliczył hat-tricka.
To był występ doskonały! Na potwierdzenie tezy liczby
Kamila Jóźwiaka: InStat Index 441 (!), podania kluczowe: 5/7, pojedynki: 14/30, dryblingi: 7/10, strzały: 3/6
Za świetną passą Wisły Płock stoi m.in.
Piotr Tomasik. W meczu z Arką Gdynia szalał na lewym skrzydle i miał udział przy dwóch golach - bramka na 3:0, asysta przy 2:0.

FANTASY EKSPERT NA TROPIE
Za świetną passą Wisły Płock stoi przede wszystkim Dominik Furman. Strzela bramki, asystuje, jest głównym motorem napędowym zespołu Radosława Sobolewskiego. Jego poczynania zostały dostrzeżone przez Jerzego Brzęczka, szkoda tylko, że „Furmi” nie dostał żadnych minut w meczach z Łotwą czy Macedonią.
Cztery gole i dwie asysty to bilans
Saszy Żivca w pięciu ostatnich spotkaniach. Popularność zawodnika Zagłębia Lubin rośnie co kolejkę. Rzut okiem na TOP 10 najczęściej kupowanych piłkarzy przed 12. kolejkę. Kto numerem 1? Żivec, Sasza Żivec.
W meczu z Piastem
Artur Jędrzejczyk zagrał na prawej obronie i pokazał, że może być wyróżniającą się postacią zarówno w obronie, jak i w ofensywie. Miałby asystę, ale Novikovas nie wykorzystał jego dokładnego podania. Warto też dodać, że Jędrzejczyk jest jedynym zawodnikiem, który 4 razy sięgał po dodatkowy punkt w Fantasy Ekstraklasie za najwyższy InStat Index.  

LICZBY
8 - tyle goli zdobyli młodzieżowcy Lecha Poznań w tym sezonie,
8 - tyle bramek strzelił lider rankingu strzelców, Jesus Imaz,
10,25 - średnia punktów Damjana Bohara w czterech ostatnich kolejkach.

 

Nie czekaj! Załóż drużynę już dziś i wygraj.
Zarejestruj się i walcz o cenne nagrody!


Załóż konto